ABOUT

ABOUT theMAYstudio

Introvertně tvořím nadčasové kabáty s romantickou představou, že jimi zkrášlím a potěším jejich nositelky. Většinou tvořím pro ženy, protože návrhy nejdříve zkouším na sobě.

Tak vznikl nápad na první kabát. Prostě jsem chtěla krásný měkký a luxusní kousek. Ideálně z kašmíru nebo alpaky. Aby byl jako kimono. Jednoduchý, nadčasový a bez knoflíků. Měkký kokon z jemné a ušlechtilé vlny. Já v něm schovaná.

Vytvořila jsem na něj střih a nechala ho ušít švadlenami a začala ho nosit. Nebo začal on nosit mě?!

Moje návrhy vycházejí z jednoduchosti. Jejich nejdůležitější inspirací je osobnost ženy, kterou decentním způsobem podtrhují. Miluji minimalistické oversize střihy a luxusní látku, do které je možné se zabalit. Kabát stáhnete páskem a tím podtrhnete ženskou siluetu nebo ho necháte jednoduše vlát kolem sebe.

Postupně ke světu kabátů přidávám i další typy oblečení a doplňků jako jsou oversize šaty, krajkové prádlo a hřejivé naducané šály.

Moje tvorba je cesta, kterou ráda na svých stránkách, i osobně, provedu každou ženu, které se zalíbí.

Svým způsobem budu v online světě fungovat i dál tradičně.To znamená konzultace, virtuální setkání, které můžeme uskutečnit přes Facetime, následné poslání vzorků látek a diskuse nad návrhy. Pochopení zákaznice/zákazníka mě ostatně na mé práci baví nejvíc a nechci o ně přijít. Proto mě kontaktujte se svými nápady a uvidíme kam nás cesta dovede.

 

Štěpánka Pivcová

návrhářka značky theMAYstudio

tel. +420 777207573
tlačítko na Chat nebo Zoom meeting bych tam pak taky dala