MAY studio

Štěpánka Pivcová je módní návrhářka, která se specializuje na luxusní látky a vytváří pod svou značkou MAY jedinečné kousky. Své vzdělání získala na prestižních uměleckých školách, jakými jsou pražská UMPRUM nebo HKU v Utrechtu. Praktický přístup k tvorbě a znalost zákaznic u ní pochází z práce návrhářky dámské kolekce pro pietro filipi.

Ve svém ateliéru se zaměřuje na tvorbu kašmírových kabátů té nejvyšší kvality. Ty jsou základem její kolekce, ale nyní přichází s novinkou.

Nová kolekce ORLANDO je vytvořena z unikátního materiálu, tzv. studené vlny. Tato látka je příjemná na dotek a má neobyčejné vlastnosti, díky kterým je ideální na nošení v jakémkoliv ročním období. Vyzkoušet si ji můžete v ateliéru v centru Prahy nebo si ji můžete objednat online.

Tato kolekce odkazuje na klasickou eleganci s moderním nádechem. Minimalistické a funkční kousky jsou hravé a plné energie. Štěpánka se inspirovala nejnovějšími módními trendy, ale přidala k nim svůj osobitý dotek. Její kousky jsou unikátní a každý z nich je ručně vyroben s láskou a péčí o detail.

Štěpánka si zakládá na kvalitě a na tom, aby každý její kousek byl pro nositele jedinečný. Své kousky navrhuje s vášní a touhou tvořit něco krásného. Její značka je symbolem luxusu, elegance a exkluzivity. Pokud hledáte něco nevšedního a chcete si dopřát kousek luxusu, pak je značka MAY tou správnou volbou.

 V nedávné době si její kabáty oblíbila i první dáma, paní Eva Pavlová, pro kterou Štěpánka navrhla a zrealizovala kostýmek a pelerýnu na ceremoniál inaugurace nového českého prezidenta Petra Pavla.


e-mail: info@themaystudio.com
tel. +420 777207573